Pohledy zpět‎ > ‎

PODZIM 2011

Jednou se to stát muselo.
Týdenní nejistotu ohledně počasí vystřídala mrazivá a vlhká jistota přicházejícího podzimu. Na poslední chvíli to sice vypadalo nadějně, ale... po začátku trhů drobně krápalo, později se přidal vítr strhávající některé stánky, déšť občas ustal, občas zesílil a hlavně byla hrozná zima.

Přes nepřízeň počasí ale přišlo prodávat rekordních 74 z rekordních 85 přihlášených prodejců - to vypadá, že blešák se už v Roztokách celkem zabydlel.

Dokonce to vypadalo, že prodejci odchází sice promrzlí a se plačícími dětmi, ale nezlomeni a připraveni na jaře opět vybalit své blechy. Tak jen doufáme, že tomu tak opravdu je...

Všichni fotografové pracující pro Blešák.roztoky používají výhradně techniku s SPD (Soul Protektion Device) funkcí. Přesto nemusíte souhlasit se zveřejněním fotografií, na kterých jste zachyceni. V takovém případě se za zveřejnění omlouváme, napište nám a my tyto fotografie z webu ihned odstraníme.

Rádi bychom poděkovali  Marianně Stránské za zapůjčení prolézačkostavebnice WALDA za mimořádnou blešákovou cenu, uvaděčkám Lucce Nedomové a Blance Pekárkové za skvělou práci, Štěpánce Matějkové  a Blance Pekárkové za roznos plakátů, Kristýnce Heřtové za péči o dětský koutek, Šárce Horečkové, Pavlovi Tichému, Vaškovi Klinkerovi a těm, jejichž jména jsme zapomněli (pardon), za přívozy a odvozy, Jonášovi Tichému a Kubovi Mirovskému za slacklinu, Lence Vokasové za antikvariát a zvláště orienťákové bandě za postavení stanu, protože tak umožnili dětem nerušeně
blbnout na Waldě i za deště. A na koho jsme zapomněli, tomu děkujeme nejvíce.

Děkujeme za významnou podporu městu Roztoky, Sdružení Roztoč a TJ Sokol Roztoky.Comments